BAŁDYGA EWA - matematyka

BARTLAK GRAŻYNA - świetlica

dr BOKUN JANINA- etyka

BOŁKOWSKA KARINA - chemia

BORKOWSKI PIOTR – pedagogika specjalna 5b

CZYŻ MICHAŁ - religia

CZURAJ-BĄKOWSKA - historia, WOS

DAŁEK KRYSTYNA - matematyka

DOBRY HANNA – edukacja wczesnoszkolna – 2a

DOJLIDO MARZENA - język polski dla cudzoziemców

DREWING KRYSTYNA -  technika

DUNAJSKA EDYTA – historia, WOS,

DYBOWSKA-KORNELUK AGNIESZKA - psycholog

FALBA MARTA – wychowanie przedszkolne

dr FRANASZCZUK-TRUSZKOWSKA MARTA - biblioteka

HIRSZ DOROTA - edukacja wczesnoszkolna – 1a

IWANOWSKI DAMIAN - świetlica

JARZYŃSKA JOANNA – plastyka, świetlica

KAIM JOLANTA – język polski, wychowawca 6b

KARGE-KUS JOLANTA - muzyka

KOPEĆ IGOR - wychowanie fizyczne, wychowawca 8a

KOWALCZYK MAGDALENA - pedagogika specjalna 5a

KOZŁOWSKA PAULINA - świetlica

KULIGA MAŁGORZATA - język polski dla uchodźców wojennych

KWIATKOWSKA MONIKA - terapia pedagogiczna, rewalidacja

LASKOWSKA JOANNA - edukacja wczesnoszkolna – 1b

LESIŃSKA LUCYNA - język polski, logopedia, wychowawca 5b

LICHAWSKI KRZYSZTOF – język angielski, język niemiecki, świetlica, wychowawca 4a

LIEDTKE-NIEZABITOWSKA ANNA - język angielski, świetlica, wychowawca 4b

ŁAPIŃSKA ELŻBIETA - edukacja wczesnoszkolna – 2b

ŁOPIŃSKA ANNA - świetlica

MACKIEWICZ MAŁGORZATA –  język polski, wicedyrektor szkoły

MARINIK KATARZYNA - rewalidacja

MAJEWSKA KATARZYNA - edukacja wczesnoszkolna – 3c

MARKEWYCZ NATALIA - pedagogika specjalna 6b, pedagog specjalny

MICEK-DĄBROWSKA ALEKSANDRA - edukacja wczesnoszkolna

NAWROCKA IZA - robotyka

OLEJNICZAK DOROTA - edukacja wczesnoszkolna – 3a

POLKOWSKA-UGWU BARBARA - świetlica

POLOWIEC KAZIMIERZ - pedagogika specjalna 3c

dr ROSZKOWSKA ANASTAZJA - muzyka

SADOWSKA-BARANKIEWICZ DANUTA – matematyka, dyrektor szkoły

SIEDLECKI CEZARY – matematyka, wychowanie fizyczne, wychowawca 6a

SIERADZKA JUSTYNA - wychowanie przedszkolne

SNOPKOWSKA ANNA - pedagogika specjalna 2a

STANGIEL DARIA – język polski, logopedia

STYSIAŁ JÓZEF - fizyka

STAŃCZUK  URSZULA – język niemiecki,

TERCJAK ALEKSANDRA – geografia, przyroda

TOMCZYK MARZENA - pedagog

URBAŃSKA MAŁGORZATA – świetlica, koło filmowe

WERNO ANNA - pedagogika specjalna 7a, pedagog specjalny, wychowawcz 7a

WIELEWSKA AURELIA - język polski dla cudoziemców

WIERZCHOLSKA MAGDALENA - wychowanie fizyczne

WIŚNIEWSKA KORNELIA - język angielski, wychowawca 5a

WOJTAROWICZ ANNA - religia

WYCICHOWSKA IWONA – biologia, WDŻ

WYCISZKIEWICZ JOANNA - edukacja wczesnoszkolna

ŻYLEWICZ ANNA – matematyka, informatyka

ŻYŹNIEWSKA MAŁGORZATA - edukacja wczesnoszkolna – 3b