DYREKCJA SZKOŁY

Marek Wilczak — wychowanie fizyczne, dyrektor
Aleksandra Micek-Dąbrowska — nauczanie zintegrowane, wicedyrektor


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

  • Grażyna Bartlak — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – „0”
  • Ewelina Jachimek  nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – „0”
  • Anna Liedtke-Niezabitowska — język angielski
  • Małgorzata Iwaszkiewicz-Kwiatkowska — zajęcia sportowe
  • s. Pia — religia

KLASY I-III

  • Joanna Laskowska  nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 1a
  • Joanna Wyciszkiewicz — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 1b
  • Elżbieta Łapińska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 2a
  • Aleksandra Micek-Dąbrowska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 2b
  • Magdalena Bójko nauczyciel wspomagający – 2b
  • Dorota Olejniczak — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 3a
  • Miriam Becla  nauczyciel wspomagający – 3a
  • Małgorzata Żyźniewska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 3b
  • Natalia Markewycz  nauczyciel wspomagający – 3b
  • Anna Liedtke-Niezabitowska — język angielski
  • Anna Jankowska — zajęcia kreatywne z muzyki
  • Joanna Fryś — zajęcia kreatywne z plastyki
  • Małgorzata Iwaszkiewicz-Kwiatkowska — zajęcia sportowe
  • s. Pia - religia

KLASY VI-VIII

  • Małgorzata Mackiewicz  język polski, wychowawstwo – 4A
  • Judyta Liedtke  geografia, przyroda, wychowawstwo – 5A
  • Robert Rybak  fizyka, matematyka, informatyka, wychowawstwo – 6A
  • Małgorzata Paciejewska — pedagogika specjalna, nauczyciel wspomagający 6A
  • Magdalena Kowalczyk — pedagogika specjalna, nauczyciel wspomagający, wychowawstwo – 6B
  • Edyta Dunajska  historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawstwo – 7A
  • Małgorzata Iwaszkiewicz-Kwiatkowska — wychowanie fizyczne, wychowawstwo – 7B
  • Kornelia Wiśniewska — język angielski, wychowawstwo – 8A
  • Ewa Bałdyga — matematyka, wychowawstwo – 8B

  • Anna Bobowska — chemia
  • Jolanta Kaim — język polski
  • Agata Skrzypalik — matematyka, informatyka
  • Urszula Stańczuk — język niemiecki
  • Iwona Wycichowska, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Dariusz Borowiak — edukacja dla bezpieczeństwa, technika
  • Joanna Fryś — plastyka
  • Anna Jankowska — muzyka
  • Marta Kmita — matematyka, informatyka
  • Katarzyna Staszków — terapia pedagogiczna
  • Małgorzata Jankowska — religia
  • s.Leticia - religia
  • Igor Kopeć — wychowanie fizyczne

BIBLIOTEKA SZKOLNA

  • Andrzej Habasiński

ŚWIETLICA SZKOLNA

  • Anna Łopińska - kierownik świetlicy 
  • Joanna Fryś
  • Olga Świerczek
  • Judyta Liedtke
  • Lucyna Lesińska
  • Grzegorz Lasota 

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

  • Małgorzata Szarmach - pedagog szkolny
  • Lucyna Lesińska - logopeda

REWALIDACJA

  • Małgorzata Paciejewska
  • Elżbieta Łapińska
  • Natalia Markewycz
  • Lucyna Lesińska
  • Małgorzata Szarmach
  • Magdalena Bójko
  • Magdalena Kowalczyk

TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • Ewelina Jachimek