DYREKCJA SZKOŁY

Marek Wilczak — wychowanie fizyczne, dyrektor

Aleksandra Micek-Dąbrowska — nauczanie zintegrowane, wicedyrektor


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

  • Ewelina Jachimek — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – „0”
  • Katarzyna Staszków  nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – „0”
  • Anna Liedtke-Niezabitowska — język angielski
  • Weronika Sus — zajęcia sportowe
  • s. Pia — religia

KLASY I-III

  • Dorota Olejniczak — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 1A
  • Małgorzata Żyźniewska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 1B
  • Joanna Laskowska   nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 2A
  • Joanna Wyciszkiewicz  — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 2B
  • Nikol Górecka nauczyciel wspomagający – 2B
  • Elżbieta Łapińska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 3A
  • Aleksandra Micek-Dąbrowska — nauczanie zintegrowane, wychowawstwo – 3B
  • Magdalena Bójko nauczyciel wspomagający – 3B

  • Anna Liedtke-Niezabitowska — język angielski
  • Iwona Wycichowska — zajęcia rozwijające kreatywność z przyrody 
  • Krystyna Drewing — zajęcia rozwijające kreatywność z plastyki 
  • Małgorzata Iwaszkiewicz-Kwiatkowska — zajęcia sportowe
  • Igor Kopeć — zajęcia sportowe
  • Marek Wilczak — zajęcia sportowe
  • s. Pia - religia

KLASY VI-VIII

  • Miriam Becla  pedagogika specjalna, nauczyciel wspomagający, wychowawstwo – 4A
  • Jolanta Kaim — język polski, wychowawstwo – 4B
  • Natalia Markewycz  nauczyciel wspomagający – 4B
  • Małgorzata Mackiewicz  język polski, wychowawstwo – 5A
  • Judyta Liedtke  geografia, przyroda, wychowawstwo – 6A
  • Małgorzata Paciejewska — pedagogika specjalna, nauczyciel wspomagający, wychowawstwo – 7A
  • Magdalena Kowalczyk — pedagogika specjalna, nauczyciel wspomagający, wychowawstwo – 7B
  • Lucyna Lesińska  język polski, logopeda, wychowawstwo – 8A
  • Małgorzata Iwaszkiewicz-Kwiatkowska — wychowanie fizyczne, wychowawstwo – 8B

  • ks. Michał Czyż — nauczyciel religii
  • s. Pia - nauczyciel religii

  • Jolanta Kaim — nauczyciel języka polskiego
  • Małgorzata Mackiewicz — nauczyciel języka polskiego
  • Lucyna Lesińska - logopeda, nauczyciel języka polskiego
  • Kornelia Wiśniewska — nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Liedtke-Niezabitowska — nauczyciel języka angielskiego
  • Urszula Stańczuk — nauczyciel języka niemieckiego
  • Dawid Zięcina — nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

  • Anna Bobowska — nauczyciel chemii
  • Dariusz Borowiak — nauczyciel fizyki i techniki
  • Ewa Bałdyga — nauczyciel matematyki
  • Bartosz Hennig — nauczyciel matematyki
  • Judyta Liedtke — nauczyciel geografii i przyrody
  • Iwona Wycichowska — nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie
  • Anna Żylewicz — nauczyciel informatyki i techniki

  • Krystyna Drewing — nauczyciel plastyki
  • Anastasija Roszkowska — nauczyciel muzyki
  • Weronika Sus — nauczyciel wychowania fizycznego
  • Małgorzata Iwaszkiewicz - Kwiatkowska — nauczyciel wychowania fizycznego
  • Igor Kopeć — nauczyciel wychowania fizycznego

BIBLIOTEKA SZKOLNA

  • Andrzej Habasiński

ŚWIETLICA SZKOLNA

  • Anna Łopińska - kierownik świetlicy 
  • Grażyna Bartlak
  • Lucyna Lesińska
  • Olga Świerczek
  • Judyta Liedtke 

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

  • Małgorzata Szarmach - pedagog szkolny
  • Daria Stangiel - logopeda

REWALIDACJA

  • Małgorzata Paciejewska
  • Elżbieta Łapińska
  • Miriam Becla
  • Natalia Markewycz
  • Lucyna Lesińska
  • Małgorzata Szarmach
  • Magdalena Bójko
  • Magdalena Kowalczyk

TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • Ewelina Jachimek
  • Katarzyna Staszków