Piękny gest ze strony naszych uczniów 😍😍😍.  Piękne kartki przygotowane z okazji Dnia Chorego dla podopiecznych HOSPICJUM IM. KS. EUGENIUSZA DUTKIEWICZA SAC W GDAŃSKU. Zapraszamy do galerii zdjęć.

wolontariat.jpg

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń:)
Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia klasy "0", które przygotowały Panie Wychowawczynie wraz z dziećmi.
Zapraszamy również do obejrzenia pracy plastycznych przygotowanych przez dzieci z okazji tego święta:)

dd1.jpg         dd2.jpg

Piękny gest ze strony naszych uczniów 😍😍😍.  Piękne kartki przygotowane z okazji Dnia Chorego dla podopiecznych HOSPICJUM IM. KS. EUGENIUSZA DUTKIEWICZA SAC W GDAŃSKU. Zapraszamy do galerii zdjęć.